Kuzhina Shqiptare

Lajmėrim & NgjitėsPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i riZemėr  Ngjitės:  Enet e kuzhines, ja tendencat e fundit! 6LePuRuShJa1733Kuzhina Shqiptare 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 2/5/2014, 15:45
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riZemėr  Ngjitės:  Disa modele kuzhinash.... 1, 2, ... , 5, 6148LePuRuShJa10017Kuzhina Shqiptare 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 13/10/2013, 13:18
nga LePuRuShJa

Temat

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Receta pėr tortė me yogurt! 0LePuRuShJa754Kuzhina Shqiptare 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 7/12/2014, 09:24
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    5 receta tė kėndshme me shalqi! 0LePuRuShJa677Kuzhina Shqiptare 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 10/6/2014, 14:41
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Krem me luleshtrydhe dhe mascarpone (receta) 1LePuRuShJa540Kuzhina Shqiptare Picture?type=normalShiko mesazhin e fundit prej 4/6/2014, 16:20
nga Andja
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Cili eshte fruti juaj i preferuar?  2Princesha...575Kuzhina Shqiptare 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 18/5/2014, 15:04
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Ja dhe ėmbėlsirat mė tė mira nė botė! 0LePuRuShJa1173Kuzhina Shqiptare 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 15/3/2014, 11:51
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Krem me bajame (Receta) 0LePuRuShJa499Kuzhina Shqiptare 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 15/3/2014, 11:45
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Krofne me ēokollatė 0Princesha...645Kuzhina Shqiptare 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 10/2/2014, 10:05
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Petulla te mbushura-krapfen 0Princesha...833Kuzhina Shqiptare 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 10/2/2014, 10:03
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Torte me Jafaa sok  0Princesha...952Kuzhina Shqiptare 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 10/2/2014, 10:01
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Biskota me ēokollatė... Receta! 0LePuRuShJa601Kuzhina Shqiptare 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 27/1/2014, 10:48
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Pice me proshute  0Princesha...559Kuzhina Shqiptare 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 29/12/2013, 15:57
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Muffini me ēokollatė dhe mollė! 0LePuRuShJa531Kuzhina Shqiptare 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 6/11/2013, 09:15
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Tiramisu me fruta tė freskėta! 0LePuRuShJa589Kuzhina Shqiptare 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 5/11/2013, 13:44
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Receta Kuzhine: Mollė e mbushur me arra dhe krem! 0LePuRuShJa741Kuzhina Shqiptare 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 5/6/2013, 11:41
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Koktejet e shijshme tė kėsaj vere! 0LePuRuShJa661Kuzhina Shqiptare 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 17/5/2013, 19:45
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Torta "Mimozė" 0LePuRuShJa720Kuzhina Shqiptare 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 5/3/2013, 17:45
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Kuzhinat e se ardhmes! 0LePuRuShJa675Kuzhina Shqiptare 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 6/11/2012, 00:36
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Trilece (Receta Kuzhine) 0LePuRuShJa1585Kuzhina Shqiptare 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 7/9/2012, 16:12
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Torte parfe me limon! 0LePuRuShJa714Kuzhina Shqiptare 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 2/7/2012, 11:28
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Krem Karamel (receta kuzhine) 0LePuRuShJa2111Kuzhina Shqiptare 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 7/6/2012, 10:44
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Embelsira me molle ne forme trendafili! 0LePuRuShJa1166Kuzhina Shqiptare 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 6/6/2012, 15:26
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Buding me luleshtrydhe! 0LePuRuShJa638Kuzhina Shqiptare 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 9/5/2012, 12:25
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Embelsire me pete e portokalli! 0LePuRuShJa759Kuzhina Shqiptare 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 27/4/2012, 12:25
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Torte me molle dhe recel! 0LePuRuShJa1058Kuzhina Shqiptare 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 6/4/2012, 07:25
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Buding me miell semolina! 0LePuRuShJa691Kuzhina Shqiptare 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 27/3/2012, 10:48
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Si te gatuajme Brioche! 0LePuRuShJa1331Kuzhina Shqiptare 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 23/3/2012, 17:08
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Biskota dyngjyreshe! 0LePuRuShJa1598Kuzhina Shqiptare 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 18/3/2012, 17:02
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Puding me vanilje! 0LePuRuShJa800Kuzhina Shqiptare 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 9/3/2012, 11:35
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Makarona furre me mish tė grirė! 0LePuRuShJa1031Kuzhina Shqiptare 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 9/3/2012, 11:07
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Spanakopita (byrek me spinaq dhe djath) 0Vizitor1555Kuzhina Shqiptare 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 5/3/2012, 13:39
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Qofte Shef! 0LePuRuShJa860Kuzhina Shqiptare 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 26/1/2012, 15:36
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Kek me mollė, arra dhe rrush tė thatė! 0LePuRuShJa845Kuzhina Shqiptare 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 11/1/2012, 11:25
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Krem cokollate! 0LePuRuShJa790Kuzhina Shqiptare 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 16/12/2011, 11:06
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Kek me fruta dhe arra! 0LePuRuShJa818Kuzhina Shqiptare 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 8/12/2011, 19:22
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Domate te mbushura me proshute! 0LePuRuShJa737Kuzhina Shqiptare 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 20/10/2011, 18:06
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Brusketa me molle dhe proshute 0LePuRuShJa704Kuzhina Shqiptare 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 2/10/2011, 13:23
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Kraharor pule tė mbushura me spinaq dhe djathė 0LePuRuShJa797Kuzhina Shqiptare 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 26/9/2011, 07:49
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Tave me oriz dhe mish te bardhe 0LePuRuShJa987Kuzhina Shqiptare 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 26/9/2011, 07:46
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Krem karamele! 0LePuRuShJa834Kuzhina Shqiptare 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 14/9/2011, 19:37
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Pastiēo pikante me patate tė furrės! 0LePuRuShJa815Kuzhina Shqiptare 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 12/9/2011, 08:18
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Kek me bajame 0LePuRuShJa696Kuzhina Shqiptare 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 1/9/2011, 12:46
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Akullore me cokollate 0LePuRuShJa657Kuzhina Shqiptare 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 25/8/2011, 14:32
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Byrek me domate dhe salmon 0LePuRuShJa709Kuzhina Shqiptare 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 25/8/2011, 14:28
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Biskota me mjalte 0LePuRuShJa1044Kuzhina Shqiptare 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 25/8/2011, 14:26
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Speca dhe domate tė mbushur me oriz 0LePuRuShJa830Kuzhina Shqiptare 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 24/8/2011, 14:41
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Summer drink 0LePuRuShJa853Kuzhina Shqiptare 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 21/8/2011, 00:35
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Paradise 0LePuRuShJa912Kuzhina Shqiptare 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 21/8/2011, 00:17
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   10 ushqimet me te mira per te konsumuar kete vere 0Albatros773Kuzhina Shqiptare 3-50Shiko mesazhin e fundit prej 21/7/2011, 19:50
nga Albatros

Kuzhina Shqiptare

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Kuzhina e Huaj

Kuzhina e huaj dhe receta!

7381Kuzhina Shqiptare 1-74 Fileta salmoni ...
29/4/2014, 20:10
LePuRuShJa Shiko mesazhin e fundit

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmėrim Lajmėrim
  • Ngjitės Ngjitės
  • E Rėndėsishme E Rėndėsishme
Ora ėshtė 30/5/2020, 19:01