Letėrsia Shqiptare

Lajmėrim & NgjitėsPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i riZemėr  Ngjitės:  Thėnie Pėr NĖNĖN!  1LePuRuShJa1478Letėrsia Shqiptare 180-2910Shiko mesazhin e fundit prej 18/6/2013, 12:32
nga agusto
Asnjė mesazh i rijo  Ngjitės:  Nė MėRgIm !! 17LePuRuShJa2004Letėrsia Shqiptare 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 2/1/2013, 08:40
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riZemėr  Ngjitės:  Poezi Pėr 28 Nėntorin...!!  6LePuRuShJa9999Letėrsia Shqiptare 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 28/11/2012, 15:32
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riZemėr  Ngjitės:  Fjalė tė urta 8cima2492Letėrsia Shqiptare 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 16/9/2011, 12:59
nga LePuRuShJa

Temat

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Ca vargje nga unė.... 1, 237zanaaaaa3106Letėrsia Shqiptare Oeiltu10Shiko mesazhin e fundit prej 6/11/2015, 18:42
nga zanaaaaa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   -•♥•-Thėnie-•♥•-  8Natalie720Letėrsia Shqiptare 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 16/6/2013, 21:24
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Daut Demaku: Mendimi pozitiv - parajsa e jetės tokėsore 0Vizitor777Letėrsia Shqiptare 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 22/5/2013, 08:39
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Libri i Kadarese nder 100 librat me te mire ne bote! 0LePuRuShJa665Letėrsia Shqiptare 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 5/11/2012, 07:23
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   POET ME IDENTITET 0shaban cakolli594Letėrsia Shqiptare 234-31Shiko mesazhin e fundit prej 26/8/2012, 22:00
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Brunilda Zllami: Nė letėrsinė shqiptare rrallė fitojnė vlerat! 0LePuRuShJa836Letėrsia Shqiptare 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 15/5/2012, 14:13
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Njė ditė kur do tė vish Ti, unė nuk do tė jem mė nė kėtė botė !  0LePuRuShJa701Letėrsia Shqiptare 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 14/2/2012, 10:23
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Ju njohim me pėrmbledhjen poetike "ME MALLIN E LULEVE" NGA SHABAN CAKOLLI!! 1, 244SmOoThy`2459Letėrsia Shqiptare 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 13/2/2012, 23:17
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   MUNGESA JUAJ PO NDIHET I DASHURI MĖSUES DHE POETI IBRAHIM IBISHI 0shaban cakolli718Letėrsia Shqiptare 234-31Shiko mesazhin e fundit prej 9/2/2012, 19:10
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Tenor i toneve psalmike dhe mallit pėr vendlindjen! 0LePuRuShJa708Letėrsia Shqiptare 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 6/2/2012, 10:24
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Suzana Zisi - Meditime mbi glob 1, 234SmOoThy`2549Letėrsia Shqiptare 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 26/1/2012, 11:25
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Dritėro Agolli sot 80 vjec, Basha vizitė nė shtėpinė e shkrimtarit  0LePuRuShJa886Letėrsia Shqiptare 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 13/10/2011, 16:01
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Shqiperia, Kosova, Maqedoni, 80 shtepi botuese ne panairin e librit shqip! 0LePuRuShJa796Letėrsia Shqiptare 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 11/10/2011, 12:51
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Letersia ne rrezik 0Albatros765Letėrsia Shqiptare 3-50Shiko mesazhin e fundit prej 25/7/2011, 20:48
nga Albatros
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Pjesė filozofike e shkėputur nga romani: " Pse?! "  0LePuRuShJa1159Letėrsia Shqiptare 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 22/4/2011, 13:29
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   SIKUR T'ISHA DJALĖ 16Vizitor2059Letėrsia Shqiptare 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 19/1/2011, 14:39
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Ben Blushi "Te Jetosh Ne Ishull" 1, 2, 355SmOoThy`3428Letėrsia Shqiptare 250-16Shiko mesazhin e fundit prej 31/10/2010, 18:25
nga SmOoThy`
Asnjė mesazh i rikolor   Recitime poetike.... 3Dino1464Letėrsia Shqiptare 284-84Shiko mesazhin e fundit prej 24/10/2010, 00:59
nga Dino
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   "SHQIPTARI VDES DUKE KĖNDUAR"-NAIM KELMENDI 1, 225SmOoThy`1999Letėrsia Shqiptare 250-16Shiko mesazhin e fundit prej 3/7/2010, 00:45
nga SmOoThy`
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Proza..! 0Albatros980Letėrsia Shqiptare 3-50Shiko mesazhin e fundit prej 3/7/2010, 00:29
nga Albatros
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Poezi nga Martin Camaj 1, 2, 3, 476SmOoThy`9999Letėrsia Shqiptare 250-16Shiko mesazhin e fundit prej 3/7/2010, 00:26
nga SmOoThy`
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Stina e pamoshė e dashurisė 0Albatros952Letėrsia Shqiptare 3-50Shiko mesazhin e fundit prej 2/7/2010, 23:25
nga Albatros
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Fatos Arapi 12SmOoThy`2755Letėrsia Shqiptare 250-16Shiko mesazhin e fundit prej 19/6/2010, 02:36
nga SmOoThy`
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Thenie dhe poezi nga Nene Tereza 24SmOoThy`8404Letėrsia Shqiptare 250-16Shiko mesazhin e fundit prej 19/6/2010, 02:30
nga SmOoThy`
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Rrustem Geci 1, 244SmOoThy`2674Letėrsia Shqiptare 250-16Shiko mesazhin e fundit prej 19/6/2010, 02:22
nga SmOoThy`
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   HASIJE SELISHTA-KRYEZIU 1, 235SmOoThy`2278Letėrsia Shqiptare 250-16Shiko mesazhin e fundit prej 19/6/2010, 02:07
nga SmOoThy`
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Ferit RAMADANI: KRIJUESI DHE SHOQĖRIA 20SmOoThy`1984Letėrsia Shqiptare 250-16Shiko mesazhin e fundit prej 19/6/2010, 01:56
nga SmOoThy`
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   NJERIU, NJĖ LEGJENDĖ (Cikėl poetik) 12SmOoThy`854Letėrsia Shqiptare 250-16Shiko mesazhin e fundit prej 19/6/2010, 01:49
nga SmOoThy`
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Lirie - Silke BLUMBACH - GJERMANJA QĖ SHKRUAN SHQIP 22SmOoThy`1584Letėrsia Shqiptare 250-16Shiko mesazhin e fundit prej 19/6/2010, 01:45
nga SmOoThy`
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Cikel poetik nga Nexhmedin Mehmeti 17SmOoThy`1460Letėrsia Shqiptare 250-16Shiko mesazhin e fundit prej 19/6/2010, 01:25
nga SmOoThy`
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Lumnije THAQI-HALILI 20SmOoThy`2615Letėrsia Shqiptare 250-16Shiko mesazhin e fundit prej 19/6/2010, 01:20
nga SmOoThy`
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Edona Beqiri - Cikėl Poetik 1, 232SmOoThy`2057Letėrsia Shqiptare 250-16Shiko mesazhin e fundit prej 19/6/2010, 01:12
nga SmOoThy`
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   " Thėnie Pėr Meshkujt!! " 24Dona2010002Letėrsia Shqiptare 140-24Shiko mesazhin e fundit prej 28/5/2010, 21:34
nga Dona20
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   " Thėnie Pėr Jetėn Dhe Vdekjėn! " 1, 232Dona207430Letėrsia Shqiptare 140-24Shiko mesazhin e fundit prej 28/5/2010, 21:15
nga Dona20
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   " Thėnie Pėr Grat ( Nėnat )!! " 1, 231Dona205733Letėrsia Shqiptare 140-24Shiko mesazhin e fundit prej 28/5/2010, 20:48
nga Dona20
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   " Cilit Fis i Takoni Juve?! " 0Dona20855Letėrsia Shqiptare 140-24Shiko mesazhin e fundit prej 25/5/2010, 18:44
nga Dona20
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Vlerėsohet me ēmim poetja Irma Kurti 0Albatros848Letėrsia Shqiptare 3-50Shiko mesazhin e fundit prej 11/5/2010, 00:48
nga Albatros
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   “Muzgu”, pėr njė dashuri jo tė zakonshme 0Albatros1523Letėrsia Shqiptare 3-50Shiko mesazhin e fundit prej 2/5/2010, 00:32
nga Albatros
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Shkrimtari Fahri Balliu nderohet nė Panairin e Gjenevės me Diplomėn e Suksesit 0Albatros929Letėrsia Shqiptare 3-50Shiko mesazhin e fundit prej 2/5/2010, 00:22
nga Albatros
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Botohet “Kombet e Bashkuara dhe Rendi i Ri botėror” i ambasador Lisen Bashkurtit 0Albatros1024Letėrsia Shqiptare 3-50Shiko mesazhin e fundit prej 2/5/2010, 00:20
nga Albatros
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Poezia amerikano- latine viziton Shqipėrinė 0Albatros816Letėrsia Shqiptare 3-50Shiko mesazhin e fundit prej 27/3/2010, 14:37
nga Albatros
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Camaj, i plotė nė 85-vjetorin e lindjes 0Albatros832Letėrsia Shqiptare 3-50Shiko mesazhin e fundit prej 16/3/2010, 18:47
nga Albatros
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Promovohet libri “Mbresa vrojtuese” 0Albatros823Letėrsia Shqiptare 3-50Shiko mesazhin e fundit prej 14/3/2010, 18:57
nga Albatros
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Njė “histori” e Nolit nė shqip 0Albatros837Letėrsia Shqiptare 3-50Shiko mesazhin e fundit prej 14/3/2010, 18:56
nga Albatros
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Prishtina pėrkujton shkrimtarin Mehmet Akif Ersoj 0Albatros843Letėrsia Shqiptare 3-50Shiko mesazhin e fundit prej 14/3/2010, 18:26
nga Albatros
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Kadare: Rrėzimi i “totalomanisė” 0Albatros813Letėrsia Shqiptare 3-50Shiko mesazhin e fundit prej 10/3/2010, 23:33
nga Albatros

Letėrsia Shqiptare

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Poezi tė shkrimtarėve Shqiptarė

Poezi nga shkrimtarė tė ndryshėm Shqiptarė

18115Letėrsia Shqiptare 2262-61Dritero Agolli...
11/12/2013, 18:01
Princesha... Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

1842Letėrsia Shqiptare 1-74Librat e rinj, J...
24/9/2012, 07:08
LePuRuShJa Shiko mesazhin e fundit

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmėrim Lajmėrim
  • Ngjitės Ngjitės
  • E Rėndėsishme E Rėndėsishme
Ora ėshtė 3/6/2020, 04:53